#1 2011-10-28 23:47:54

Isoshi

Sorcerer

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 41
Punktów :   

Sala spotkań

http://iv.pl/images/80731362689826654951.jpg


Przechodząc przez kolejne wielkie, ozdobione drzwi, można dojść do Sali Spotkań. Jest to wielka sala, troszkę mniejsza od sali tronowej. Na samym jej środku znajduje się ogromny stół wykonany z granitu, a w okół niego przyzwoite krzesła. Nad samym stołem wisi ogromny, ładnie przyozdabiany żyrandol z diamentami. Na przeciwko drzwi za stołem jest rozpalony kominek wykonany z cennego kamienia. Nad kominkiem wisi wielki portret dotychczasowej najsilniejszej wiedźmy, która kontroluje cały Meta Świat. Często można w tym miejscu spotkać wiedźmy, które przychodzą pogadać. Miejsc siedzących jest tutaj około siedemdziesięciu, są one przeważnie zarezerwowane dla bogatszych wiedźm.


"Żeby zaprowadzić pokój na świecie, należy wszystkich pozabijać"

http://iv.pl/images/01795506521896246556.jpg

Offline

 

#2 2011-10-31 20:14:58

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

[z Złocisty Ogród]
Wiedźma zjawiła się koło swojego stałego miejsca, wychodząc z chmary złotych motyli. Rozejrzała się po sali i zmarszczyła brwi.
- Co tu tak pusto? Czyżby nie dotarła do nich jeszcze moja wiadomość? - zaczęła się zastanawiać dziewczyna, siadając na krześle.
- Chyba zostaje mi tylko czekać, aż zjawi się reszta - stwierdziła obojętnie, bawiąc się swoją wstążką.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#3 2011-10-31 20:25:47

Shinji

Demon

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sala spotkań

[z Złocisty ogród]

Przechodząc przez drzwi, ujrzałem lady Miyuki siedzącą na krześle, która bawiła się swoją wstążką. Podszedłem bliżej, kłaniając się przed nią i mówiąc:
- Witaj panienko, dochodzi piętnasta nie życzy sobie panienka czegoś do jedzenia ?
Byłem ciekaw co panna Ootone zażyczy sobie dzisiaj na obiad. Bardzo lubie przebywać w jej otoczeniu, ta moc krążąca w okół niej bardzo podnosi na duchu i dodaje atmosfery. Wiedziałem, że jest ona bardzo zimną wiedźma niekiedy bardzo wredną. Ale bardzo ją lubię, dlatego bardzo chętnie jej służę.

Ostatnio edytowany przez Yaomi (2011-10-31 20:26:53)

Offline

 

#4 2011-10-31 20:30:07

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

Miyuki uniosła wzrok znad kawałka materiału, który z takim zafascynowaniem pruła i popatrzyła na demona.
- Piętnasta? Już? - zwróciła się do niego, jakby oświadczył jej, że jest różowym słoniem, a po chwili namysłu dodała:
- Hm... Nie, nie jestem głodna. Ale przydałoby się przynieść trochę herbaty, czekam na inne wiedźmy. - wyjaśniła.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#5 2011-10-31 20:37:36

Shinji

Demon

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sala spotkań

- Jak sobie panienka życzy, za pewne herbaty to by się pani napiła śliwkowej - zaśmiał się lekko, pstrykając palcami u lewej ręki. W jego dłoni pojawiła się tacka z filiżanką, po czym pstryknął palcami u prawej ręki, w której po chwili pojawił się dzbanek z zapażoną herbatą.
- Jak miną dzisiaj panience dzień ? widzę, że panienka czeka na inne wiedźmy o co takiego chodzi ? - zapytałem panny Ootone, w między czasie kladąc zapażoną herbatę na stoliku.

Offline

 

#6 2011-10-31 20:46:29

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

- No cóż, nie będę ukrywać, że właśnie takiej - pokiwała głową szatynka, prawie się uśmiechając.
Wzięła ze stolika filiżankę i uniosła ją do ust. Gdy się napiła, uniosła wzrok.
- Męcząco, jak zwykle... Wielkie wiedźmy nie miały nic innego do roboty, tylko toczyć pojedynki, których JA się muszę uczyć - prychnęła i uniosła brwi -Czyżbyś nie wiedział, Yaomi? Na wyspę zjeżdżają się ludzie. Dla wiedźm to idealna okazja, żeby kogoś podręczyć.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#7 2011-10-31 20:47:13

Rin

Wiedźma

Zarejestrowany: 2011-10-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sala spotkań

[z Złocisty Ogród]

-Ohayoo! - powiedziała radośnie, zjawiając się na sali w obłoku złotych motyli. - Miyuki, wzywałaś? - zapytała uśmiechając się. Nie zawracała sobie głowy siadaniem na krześle, tylko od razu do niej podbiegła i zaczęła jej pokazywać upatrzony wcześniej model walca drogowego.
-Co o nim sądzisz? Myślę, że byłby dobry do jeżdżenia po ludziach. - zaklaskała w ręce - Ja uważam, że jest wspaniały! - zaczęła paplać o wymarzonym walcu, nie zwracając uwagi, czy Ootone będzie jej słuchać, czy też nie.


"Im lepsze stosunki, tym większy jest płomień rozpaczy." - Izaya Orihara.

Offline

 

#8 2011-10-31 20:51:48

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

- Gdzie się jej do cholery wyłącza głośność?! -jęknęła w myślach Miyuki, słuchając przymusowo paplaniny blondynki. Zrobiła najbardziej uprzejma minę, na jaka ją było stać i uciszyła dziewczynę pstryknięciem palca.
- Tak, wzywałam... Wiesz, jest pewna sprawa i sądzę, że jako wielka miłośniczka tortur się ze mną zgodzisz... - spojrzała na Rin znad filiżanki.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#9 2011-10-31 20:55:19

Rin

Wiedźma

Zarejestrowany: 2011-10-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sala spotkań

-Wiesz co? Zachowujesz się zupełnie jak Bernkastel. Moja Mistrzyni uczyła mnie rozpoznawać jej humorki, więc wiem, że masz mnie dosyć. - powiedziała lekko wydymając usta, ale usłuchała co dziewczyna miała jej do powiedzenia.
-Taak? O co chodzi? - zapytała zaciekawiona i zachwycona tym, że być może będzie miała okazję wypróbować jej wymarzony walec.


"Im lepsze stosunki, tym większy jest płomień rozpaczy." - Izaya Orihara.

Offline

 

#10 2011-10-31 21:00:12

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

- Lepiej, że zachowuję się jak Bernkastel, niż jak Lambda - odcięła się szatynka, celowo skracając imię mistrzyni swojej towarzyszki -Zaś te "humorki", jak je nazywasz, były trudne do rozpoznania dla samej Lambdy, o ile pamiętam - uśmiechnęła się złośliwie, odstawiając kubek na stół.
- Wracając jednak do tematu, chodzi o to, że na wyspę ściągają ludzie. Tłumy ludzi, można by rzec... Chyba domyślasz się, co mam na myśli? - spytała, obserwując Rin uważnie.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#11 2011-10-31 21:04:25

Rin

Wiedźma

Zarejestrowany: 2011-10-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sala spotkań

-Bernkastel była jak posąg, Lambdadelta-sama chociaż była wesoła. - odparła biorąc skrócenie imienia jej mistrzyni jako osobistą obrazę. - Ależ nie, Mistrzyni, doskonale wiedziała o co chodzi, ale tak kochała Berncię... - westchnęła jakby mówiła o jakiejś wyjątkowo romantycznej książce.
-Czyżby nie tłumy ludzi, tylko tłumy ofiar? - w jej oczach można było dostrzec złowrogi błysk. -Pobawimy się z nimi... Prawda? - zapytała wesoło, zacierając ręce.


"Im lepsze stosunki, tym większy jest płomień rozpaczy." - Izaya Orihara.

Offline

 

#12 2011-10-31 21:09:01

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

- Lambda... Delta zachowywała się jak dzieciak mający problemy z koncentracją. No i stała po przegranej stronie - zauważyła zimno Miyuki - Cóż z tego, że kochała, skoro moja droga mistrzyni nie odwzajemniała i wciąż nie odwzajemnia jej uczuć? - spytała z nieukrywaną pogardą. Nie cierpiała, gdy ktoś wyciągał sprawę chorej obsesji Wiedźmy Absolutnej na punkcie Bernkastel, a tym bardziej, gdy pochwalał tę schizę.
- Dokładnie tak... Co prawda, nie jest nas wiele, ale na małą zabawę z pewnością starczy - zatarła ręce dziewczyna.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#13 2011-10-31 21:13:47

Rin

Wiedźma

Zarejestrowany: 2011-10-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sala spotkań

-Lambdadelta-sama, była wspaniałą osobą, mimo wszystko. Nie ważne, że po przegranej... Chociaż wzięła udział w tej grze. No i ładnie wyglądała. - powiedziała z przekonaniem dziewczyna. - To, że chociaż była zdolna do takiego uczucia. - prychnęła blondyna, znów biorąc tą obrazę sobie do serca.
-Uważam, że jeśli się rozkręcimy to ofiar może nam nawet brakować... - zachichotała.


"Im lepsze stosunki, tym większy jest płomień rozpaczy." - Izaya Orihara.

Offline

 

#14 2011-10-31 21:18:53

 Miyuki

Wiedźma - Mod

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sala spotkań

- Lambdadelta była rozkapryszoną wiedźmą i tyle. -stwierdziła z uporem Miyuki - A skąd ty u licha wiesz, że lady Bernkastel nie była, co? Są rzeczy, o których Lambdzie się nie śniło... - dodała z tajemniczym uśmieszkiem.
- To chyba nie problem... Zawsze są jeszcze wielkie miasta, prawda? - zaśmiała się złośliwie wiedźma.


"Są rzeczy, na które nawet Ty nie będziesz miał wpływu. Powoli przyzwyczajaj się do tego, że nic od Ciebie nie zależy" - Frederica Bernkastel.


"What the fuck is cykady?!"

Offline

 

#15 2011-10-31 21:25:38

Rin

Wiedźma

Zarejestrowany: 2011-10-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sala spotkań

-Nie była. - zaprotestowała, starając się zachować spokój. -Na przykład Amakusa? - zapytała ze złośliwym uśmieszkiem. - Mistrzyni może i nie wie paru rzeczy, ale ja... Cóż, ja nie podkochuję się w posągu i wiem co nie co. - spojrzała na nią wymownie.
-W sumie to racja, ale nie chcę, by mówiono o nas cały czas w mediach. - wzruszyła obojętnie ramionami.


"Im lepsze stosunki, tym większy jest płomień rozpaczy." - Izaya Orihara.

Offline

 

ZARZĄD


Administrator Główny: Sorcerer Isoshi


Moderator: Wiedźma Cudów Miyuki
Strona już ruszyła ! Życzymy miłej gry !
Wszystkie prawa zastrzeżone by Isoshi / All rights reserved!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.skateboarding-forum.pun.pl www.narutoandbleach.pun.pl www.pokeland.pun.pl