#1 2011-10-30 01:55:44

Isoshi

Sorcerer

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 41
Punktów :   

Rokkenjima - Pisanie Postów

Jako, że pewno wielu z was nie wie jak dokładnie pisać posty ja wszystko przekaże. Na początek dodam notkę a dokładnie jeden punkt z regulaminu.

4.Pisanie Postów

- Wszystko zamieszczane na forum jest pod ochroną praw autorskich i kopiowanie ich jest karalne.

- Nie wolno kopiować postów innych graczy i wklejać ich pod swoim nickiem.

- Post powinien zawierać minimalnie 5 zdań i być ładnie napisany oraz schludny.

- Przekleństwa w postach nie są wzbronione jeżeli chodzi o wypowiedzi postaci w fabule.

Dalej przejdźmy do rzeczy jak pisać posty.
1. Na początek przedstawię wam jak w poście oznaczyć różne czynności:

Kod:

[i][/i] - Mowa
[u][/u] - Myśli
[b][/b] - Krzyk

Na przykład:
- Dzisiaj zbyt dużo zjadłem krewetek na śniadanie
- Hm... strasznie tutaj nudno nie ma co robić..
- Hej ! Poczekaj Na mnie !

2. Gdy chcemy się wybrać do innego miejsca na samym końcu trzeba napisać: [z/t ---> X] gdzie za X wstawiam nazwę miejsca do, którego chcemy się wybrać. Np: [z/t --> Złocisty Ogród].

Kod:

"z" z/t oznacza "zmiana trasy"

3. Gdy poszliśmy do innego miejsca i chcemy tam napisać posta dodajemy na samym początku [z -- X] gdzie za X wstawiamy nazwę miejsca z, którego przyszliśmy. Np. [z Nawiedzone Drzewo]

4. Posty powinny być pisane w I lub III osobie liczby pojedynczej.

5. To chyba wszystko co będzie potrzebne w treści posta. Teraz napiszę przykład, wyobraźcie sobie, że jako wiedźma przyszliście ze złocistego ogrodu do Sali Spotkań a dalej chcecie teleportować się na wyspę Rokkenjima. Post powinien wyglądać mniej więcej tak:

[z Złocisty Ogród]

Wchodząc przez małe drzwi ujrzałam duże pomieszczenie, jakim była sala spotkań. Na przeciwko mnie stał płonący kominek, a na samym środku sali stał wielki stół. Podeszłam bliżej by się trochę rozejrzeć i zobaczyć czy są jakieś gazety. Gdy byłam już przy stole, zasiadłam wygodnie na krześle i wzięłam do ręki gazetę. W artykule na samej górze opisane było, że na wyspę schodzą się najbogatsi ludzie z całego świata.
- Hm... Na wyspę Rokkenjima.. zlatują się bogaci ludzie.. Czemu by się nimi nie pobawić ? - Pomyślałam, a po chwili pojawił się przede mną jeden z demonów.
- Czego chcesz, meblu? - Zapytałam zimnym głosem do stojącego przede mną, szykownie ubranego demona.
- Chciałem przekazać informację, że pańska mistrzyni umarła dzisiaj w nocy - Powiedział cichym głosem zaniepokojony demon.
- Co Jak to Możliwe ?! - Krzyknęłam na całe pomieszczenie, lekko zła i zdenerwowana całą sytuacją, po czym dodałam - Gdzie leży jej ciało ?
- Jest w świecie Demonów tuż przy blokach w miasteczku - Dodał szykownie ubrany Demon, po czym cały sfrustrowany znikł. Podniosłam się szybko z krzesła i także prze teleportowałam się do Świata Demonów by jak najszybciej dowiedzieć się jaki wypadek miał dzisiaj miejsce.

[z/t ---> Świat Demonów - Mieszkania]


"Żeby zaprowadzić pokój na świecie, należy wszystkich pozabijać"

http://iv.pl/images/01795506521896246556.jpg

Offline

 

ZARZĄD


Administrator Główny: Sorcerer Isoshi


Moderator: Wiedźma Cudów Miyuki
Strona już ruszyła ! Życzymy miłej gry !
Wszystkie prawa zastrzeżone by Isoshi / All rights reserved!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rawa.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.starozytnyswiat.pun.pl www.oroboros.pun.pl www.gsmteam.pun.pl